Nawigacja
e-dziennik Klauzula informacyjna Sprawozdanie finansowe Szukaj Sukcesy Historia Patronka Dyrektorzy Kadra Samorząd Uczniowie Absolwenci - album Absolwenci - lista Księga gości
Nowiny archiwalne Sukcesy archiwalne Biblioteka Hades Comenius Erasmus+ Pobierz Linki Nowiny Galeria Kontakt Archiwum www Notka licencyjna
English Deutsch Français Italiano Suomi Türk
Informacje o albumie
Miniaturka_33.jpg
Album: Sukcesy
Liczba zdjęć: 154
Zobacz album
Galeria zdjęć > Sukcesy


opiekun: Barbara Litwiniuk

















2014-02-20: Świętokrzyski Konkurs Języka Łacińskiego i Kultury Antycznej

Mateusz Dębski (kl. 3c) zajął I miejsce w województwie i tym samym uzyskał tytuł laureata konkursu

2014-02-20: Świętokrzyski Konkurs Języka Łacińskiego i Kultury Antycznej



2012-04-24: Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży szkolnej w tenisie stołowym szkół ponadgimnazjalnych



2012-04-24: Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży szkolnej w tenisie stołowym szkół ponadgimnazjalnych



2013-04-18: Finał Regionalny konkursu "Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości 2013"



2013-04-18: Finał Regionalny konkursu "Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości 2013"



2013-04-18: Finał Regionalny konkursu "Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości 2013"



2012-10-27: II Świętokrzyski Matematyczny Maraton Maturalny

2012-10-27: II Świętokrzyski Matematyczny Maraton Maturalny

2012-10-27: II Świętokrzyski Maraton Maturalny

2012-10-27: II Świętokrzyski Maraton Maturalny

2012-10-17: Sztafetowe Biegi Przełajowe - zawody miejsko-gminne

2012-10-17: Sztafetowe Biegi Przełajowe - zawody miejsko-gminne

2012-10-17: Sztafetowe Biegi Przełajowe - zawody miejsko-gminne

2012-10-17: Sztafetowe Biegi Przełajowe - zawody miejsko-gminne

2012-10-04: Sztafetowe Biegi Przełajowe - finał powiatowy

2012-10-04: Sztafetowe Biegi Przełajowe - finał powiatowy

2012-10-04: Sztafetowe Biegi Przełajowe - finał powiatowy

2012-10-04: Sztafetowe Biegi Przełajowe - finał powiatowy

2012-09-20: Bieg sztafetowy z okazji 68 rocznicy utworzenia Rzeczpospolitej Partyzanckiej

2012-09-20: Bieg sztafetowy z okazji 68 rocznicy utworzenia Rzeczpospolitej Partyzanckiej

2012-09-20: Bieg sztafetowy z okazji 68 rocznicy utworzenia Rzeczpospolitej Partyzanckiej



2012-09-20: Bieg sztafetowy z okazji 68 rocznicy utworzenia Rzeczpospolitej Partyzanckiej

Nauczyciel w-f Andrzej Piotrowski i zwycięska drużyna: Angelika Gałęziowska, Kinga Oracz, Kinga Stępień, Paulina Gruszka, Klaudia Dzikowska, Piotr Makuch, Patryk Kowalski, Daniel Durbacz, Dominik Iwański i Bartosz Kwiecień.

2012-09-20: Bieg sztafetowy z okazji 68 rocznicy utworzenia Rzeczpospolitej Partyzanckiej

Zwycięski zespół: Angelika Gałęziowska, Kinga Oracz, Kinga Stępień, Paulina Gruszka, Klaudia Dzikowska, Piotr Makuch, Patryk Kowalski, Daniel Durbacz, Dominik Iwański i Bartosz Kwiecień oraz nauczyciele wychowania fizycznego: Magdalena Bucka i Andrzej Piotrowski.

2012-06-28: IV Wojewódzkie Zakończenie Roku Szkolnego 2011/12



2012-06-03: XXVII Olimpiada Wiedzy Ekologicznej



2012-06-03: Ogólnopolski Konkurs "Historia i kultura Żydów polskich"



2012-06-03: Ogólnopolski Konkurs "Historia i kultura Żydów polskich"



2012-06-03: Ogólnopolski Konkurs "Historia i kultura Żydów polskich"



2012-06-03: Ogólnopolski Konkurs "Historia i kultura Żydów polskich"



2012-06-03: Ogólnopolski Konkurs "Historia i kultura Żydów polskich"



2012-06-02: Ogólnopolski Konkurs "Losy Bliskich i losy Dalekich"

2012-06-02: W III edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Losy Bliskich i losy Dalekich - życie Polaków w latach 1914-1989" wyróżnienie i nagrodę Fundacji AK w Londynie zdobyła Paulina Zachariasz (1a), na zdjęciu z opiekunką, Jadwigą Zieleniewską (fot. Andrzej Kocerba)

2012-06-02: Ogólnopolski Konkurs "Losy Bliskich i losy Dalekich"



2012-06-02: Ogólnopolski Konkurs "Losy Bliskich i losy Dalekich"



2012-06-02: Ogólnopolski Konkurs "Losy Bliskich i losy Dalekich"



2012-04-18: Konkurs fotograficzny "Kazimierz w obiektywie"



2012-03-12: XVIII Turniej Krasomówczy "O Laur Demostenesa"

2012-03-12: XVIII Turniej Krasomówczy "O Laur Demostenesa" - Marcin Magier, 2c, II miejsce

2012-03-12: XVIII Turniej Krasomówczy "O Laur Demostenesa"



2012-03-12: XVIII Turniej Krasomówczy "O Laur Demostenesa"



2011-05-16: Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKO-PLANETA



2011-05-16: Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKO-PLANETA



2011-05-16: Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKO-PLANETA



2010-12-08: Konkurs literacki - dyplom



2010-12-08: Konkurs literacki - notka prasowa



2009-09-29: Uliczny bieg sztafetowy w Proszowicach

Dyplom

2009-09-29: Uliczny bieg sztafetowy w Proszowicach

Zwycięska drużyna: Katarzyna Książkiewicz, Agnieszka Sobieraj, Paulina Kułaga, Ewelina Stankiewicz, Nikola Wierzbowska, Marcin Guca, Damian Cichy, Damian Kułaga, Łukasz Stępień i Kamil Kiereś.
Opiekun: Andrzej Piotrowski

2009-10-01: XXXVIII Olimpiada Biologiczna - cd.

Pismo, w którym Komitet Główny Olimpiady Biologicznej informuje, że praca badawcza wykonana przez Kamila Witka w ramach XXXVIII Olimpiady Biologicznej została wytypowana do Konkursu Młodych Naukowców Unii Europejskiej.

2009-10-23: Konkurs literacki "Jan Paweł II w naszej pamięci"



2010-01-13: Miejsko-gminne zawody w piłce siatkowej



2010-02-17: Miejsko-gminne zawody w koszykówce



2010-02-18: Powiatowy drużynowy turniej tenisa stołowego



























Imieniny obchodzą
Luba, Wacław, Wacława, Marek, Tymon
Szkoła w mediach
Z naszej galerii...
©2003-2020 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie-Skłodowskiej w Kazimierzy Wielkiej | Serwis prowadzi Andrzej Kocerba

Wygenerowano w 0.133s
Content