Nawigacja
Strona główna Szukaj Sukcesy Historia Patronka Dyrektorzy Kadra Samorząd Uczniowie Absolwenci - album Absolwenci - lista Księga gości Forum
Biblioteka e-learning Hades Comenius Erasmus+ Pobierz Linki Nowiny Galeria Kontakt Nowiny archiwalne Sukcesy archiwalne Archiwum www Notka licencyjna
English Deutsch Français Italiano Suomi Türk
Informacje o albumie
Miniaturka_33.jpg
Album: Sukcesy
Liczba zdjęć: 146
Zobacz album
Galeria zdjęć > Sukcesy
2018-03-16: Mistrzostwa Szkół Średnich w koszykówce (finał powiatowy)



2018-03-16: Mistrzostwa Szkół Średnich w koszykówce (finał powiatowy)



2018-03-16: Mistrzostwa Szkół Średnich w koszykówce (finał powiatowy)



2017-04-19 - Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego (finał wojewódzki)



2017-04-19 - Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego (finał wojewódzki)



2017-04-19 - Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego (finał wojewódzki)



2017-04-11: Mistrzostwa Języka Ojczystego



2017-04-11: Mistrzostwa Języka Ojczystego



2017-04-10: Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Pangea



2017-03-07: Miejsko-gminne zawody koszykówki



2017-03-07: Miejsko-gminne zawody koszykówki



2017-03-07: Miejsko-gminne zawody koszykówki



2017-02-21: Miejsko-gminny turniej siatkówki



2017-02-21: Miejsko-gminny turniej siatkówki



2017-01-06: Konkurs eseistyczny "Wolność - obowiązek, przywilej czy przekleństwo"

2017-01-06: Konkurs eseistyczny "Wolność - obowiązek, przywilej czy przekleństwo"<br />
Aleksandra Spiecha, 3a - wyróżnienie, opiekun prof. Mariola Czarny

2016-12-15: Halowy Turniej piłki nożnej w Pińczowie



2016-12-15: Halowy Turniej piłki nożnej w Pińczowie



2016-11-06: VI Ogólnopolski Konkurs Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej Kielce 2016

Natalia Sikora (2c) - wyróżnienie, opiekun - Beata Niebylicka

2016-10-17: Miejsko-gminne drużynowe biegi przełajowe



2016-10-17: Miejsko-gminne drużynowe biegi przełajowe



2016-10-17: Miejsko-gminne drużynowe biegi przełajowe



2016-09-28: Sztafetowe biegi przełajowe



2016-09-28: Sztafetowe biegi przełajowe



2016-09-28: Sztafetowe biegi przełajowe



2016-06-08: XVI Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Literatury

Aleksandra Siwiec (1c) - 2. miejsce, Oktawia Wrzesień (2c) - 1. miejsce, Eliza Mikina (1c) - 3. miejsce, Justyna Kozioł (1c) i Natalia Klimczyk (1b); nauczycielki j. polskiego: Agnieszka Buczak, Agnieszka Sambór i Mariola Czarny oraz dyr. Włodzimierz Kruszyński

2016-06-08: XVI Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Literatury



2016-06-08: XVI Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Literatury



2016-06-08: XVI Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Literatury



2016-06-08: XVI Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Literatury



2016-06-08: XVI Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Literatury



2016-06-08: XVI Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Literatury



2006-06-08: III Turniej matematyczny dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych



2006-06-08: III Turniej matematyczny dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych



2006-06-08: III Turniej matematyczny dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych

Karolina Zapart (1d) i Ilona Kuciak (2d) zajęły 3. miejsca w swoich kategoriach

2016-06-05: XXXI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Maciej Kołodziejczyk, 3b - finalista XXXI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

2016-06-05: XXXI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Maciej Kołodziejczyk, 3b - finalista XXXI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej i nauczycielka biologii, Aleksandra Kwiecień

2016-06-05: XXXI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej



2016-06-05: XXXI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej



2016-06-05: XXXI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej



2016-06-05: XXXI Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Maciej Kołodziejczyk otrzyma maksymalną liczbę punktów z biologii w procesie kwalifikacji na Uniwersytet Medyczny w Katowicach

2016-04-16: XXVIII Olimpiada Filozoficzna



2016-04-16: XXVIII Olimpiada Filozoficzna

Aleksandra Spiecha (2a)  - udział w finale centralnym oraz nauczycielka j. polskiego, Mariola Czarny i dyr. Włodzimierz Kruszyński

2016-03-05: Konkurs o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej



2016-03-05: Konkurs o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej

Ogłoszenie wyników

2016-03-05: Konkurs o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej

Laureat Konkursu - Jarosław Blady, 3a

2016-03-05: Konkurs o Złoty Indeks Politechniki Krakowskiej

Laureat Konkursu - Jarosław Blady, 3a

2016-03-01: Miejsko-gminne zawody w piłce koszykowej

2016-03-01: Miejsko-gminne zawody w piłce koszykowej - nasza drużyna dziewcząt zwyciężyła w turnieju

2016-03-01: Miejsko-gminne zawody w piłce koszykowej

2016-03-01: Miejsko-gminne zawody w piłce koszykowej - nasza drużyna dziewcząt zwyciężyła w turnieju, na zdjęciu z opiekunem, Marią Kabat

2016-03-01: Miejsko-gminne zawody w piłce koszykowej

2016-03-01: Miejsko-gminne zawody w piłce koszykowej - drużyna chłopców wywalczyła świetne II miejsce

2016-03-01: Miejsko-gminne zawody w piłce koszykowej

2016-03-01: Miejsko-gminne zawody w piłce koszykowej -puchary za I miejsce dziewcząt i II miejsce chłopców

2016-02-16: Miejsko-gminne zawody w piłce siatkowej

Drużyna dziewcząt wywalczyła miejsce na podium, a chłopcy uplasowali się na 4. miejscu

2016-03-04: XIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tęcza"

2016-03-04: XIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tęcza" - Szymon Świeca (1b), drugie miejsce w kraju w kategorii "Licealista"

2016-03-04: XIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tęcza"

2016-03-04: XIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Tęcza" - Szymon Świeca (1b), drugie miejsce w kraju w kategorii "Licealista"

2016-01-23: XLV Olimpiada Biologiczna



2016-01-23: XLV Olimpiada Biologiczna



2015-12-12: XII Przegląd Twórczości Jacka Kaczmarskiego

2015-12-12: XII Przegląd Twórczości Jacka Kaczmarskiego, I miejsce - Oktawia Wrzesień (2c), Piotr Parada (2b) i Sebastian Gaweł (3b) oraz opiekun, p. Beata Niebylicka (fot. ze zbiorów KOK)

2015-11-16: Wręczenie Stypendiów Premiera

Szymon Szmigiel (3b, szósty od lewej) oraz pozostali laureaci Stypendium Prezesa Rady Ministrów 2015/16 z powiatu kazimierskiego (zdjęcie pochodzi z portalu busko.com.pl)

2015-06-11: II Turniej Matematyczny

2015-06-11: II Turniej Matematyczny

2015-06-11: II Turniej Matematyczny

2015-06-11: II Turniej Matematyczny

2015-06-11: II Turniej Matematyczny

2015-06-11: II Turniej Matematyczny

2015-06-11: II Turniej Matematyczny

2015-06-11: II Turniej Matematyczny

2015-06-07: XXX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Finalista etapu centralnego XXX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, Szymon Szmigiel (2b) i nauczycielka biologii, Aleksandra Kwiecień

2015-06-07: XXX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej

Finalista etapu centralnego XXX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, Szymon Szmigiel (2b) i nauczycielka biologii, Aleksandra Kwiecień oraz dyrektor Włodzimierz Kruszyński

2015-06-07: XXX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej



2015-06-07: XXX Olimpiada Wiedzy Ekologicznej



2015-04-18: XXV Olimpiada Teologii Katolickiej

Finalistka etapu centralnego XXV Olimpiady Teologii Katolickiej - Maria Skwark (1b) oraz ks. Mateusz Kościołek i dyr. Włodzimierz Kruszyński

2015-04-18: XXV Olimpiada Teologii Katolickiej



2015-04-18: XXV Olimpiada Teologii Katolickiej



2015-04-18: XXV Olimpiada Teologii Katolickiej



2015-04-18: XXV Olimpiada Teologii Katolickiej



2015-03-09: XXI Turniej Krasomówczy "O Laur Demostenesa"

2015-03-09: XXI Turniej Krasomówczy "O Laur Demostenesa" - Maciej Stankiewicz (1a, udział), Daria Baranowska (2c, wyróżnienie i Kacper Kotwica (1a, wyróżnienie) z opiekunką, Mariolą Czarny

2015-03-07: XLV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

2015-03-07: XLV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego - Natalia Szustak i Nina Czarny - 3c

2015-03-06: Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Fraszka"

2015-03-06: Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Fraszka"

2015-03-06: Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Fraszka"

2015-03-06: Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Fraszka" - Katarzyna Zapart (3c) - trzecie miejsce w kraju

2015-03-06: Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Fraszka"

2015-03-06: Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Fraszka"

2015-03-05: XXV Olimpiada Teologii Katolickiej

2015-03-05: XXV Olimpiada Teologii Katolickiej

2015-02-04: X Olimpiada Przedsiębiorczości

Uczestniczki etapu szkolnego z opiekunką Barbarą Paś

2015-02-02: Nienawiść - jestem przeciw

2015-02-02: Nienawiść - jestem przeciw



Certyfikat przyznano w trakcie finału programu "Solidarna Szkoła" (Gdańsk, 2014-06-13). Opiekunowie programu: Barbara Litwiniuk, Roman Litwiniuk.







opiekun: Lidia Kałat



opiekun: Małgorzata Kosałka



opiekun: Jadwiga Zieleniewska



opiekun: Jadwiga Zieleniewska



Pismo z ofertą stypendium dla Pauliny Dymek







opiekun: Barbara Litwiniuk



opiekun: Aleksandra Kwiecień















opiekun: Barbara Litwiniuk

















2014-02-20: Świętokrzyski Konkurs Języka Łacińskiego i Kultury Antycznej

Mateusz Dębski (kl. 3c) zajął I miejsce w województwie i tym samym uzyskał tytuł laureata konkursu

2014-02-20: Świętokrzyski Konkurs Języka Łacińskiego i Kultury Antycznej



2012-04-24: Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży szkolnej w tenisie stołowym szkół ponadgimnazjalnych



Imieniny obchodzą
Damazy, Waldemar, Daniel, Stefan
Pomagamy innym
Szkoła w mediach
HADES
50 LAT
Młodzieżowego
Klubu
HADES
Z naszej galerii...
©2003-2018 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie-Skłodowskiej w Kazimierzy Wielkiej | Serwis prowadzi Andrzej Kocerba

Wygenerowano w 0.139s
Content