Nawigacja
Klauzula informacyjna Szukaj Sukcesy Historia Patronka Dyrektorzy Kadra Samorząd Uczniowie Absolwenci - album Absolwenci - lista Księga gości
Nowiny archiwalne Sukcesy archiwalne Biblioteka Hades Comenius Erasmus+ Pobierz Linki Nowiny Galeria Kontakt Archiwum www Notka licencyjna
English Deutsch Français Italiano Suomi Türk
Samorząd Uczniowski
Rok szkolny 2018/19
Samorząd Szkolny:
przewodnicząca - Aleksandra Radosz (2a),
zastępca - Miłosz Krawczyk (2b),
rzecznik praw ucznia - Dawid Belski (2a),
przedstawiciele - Wiktor Widłak (2a), Julia Siwiec (2c), Wiktoria Drobisz (2c), Patryk Bienias (2b)
Opiekun Samorządu - Maria Kabat

Rok szkolny 2017/18
Wybory odbyły się w czwartek, 28 września 2017r.
Samorząd Szkolny:
przewodnicząca - Gabriela Leśniak (2c),
zastępca - Mateusz Bucki (2c),
rzecznik praw ucznia - Wiktoria Mamaj (2b),
przedstawiciele - Marlena Baran (2a), Klaudia Wrzesień (2a), Zuzanna Kolanoś (2a) i Julia Przeniosło (2b)
Opiekun Samorządu - Maria Kabat

Od lewej: Gabriela Leśniak, Klaudia Wrzesień, Mateusz Bucki, Wiktoria Mamaj, Julia Przeniosło, Maria Kabat (opiekun), Marlena Baran, Zuzanna Kolanoś

Rok szkolny 2016/17
Wybory odbyły się w środę, 28 września 2016r.
Samorząd Szkolny:
przewodniczący - Dariusz Gałka (2b),
zastępca - Jowita Książek (2a),
rzecznik praw ucznia - Alicja Karbowniczek(2c),
przedstawiciele - Natalia Klimczyk (2b), Patrycja Cieloch (2a) i Marcin Iwan (2a)
Opiekun Samorządu - Maria Kabat

Od lewej: Patrycja Cieloch, Jowita Książek, Marcin Iwan, Maria Kabat (opiekun), Alicja Karbowniczek, Dariusz Gałka, Natalia Klimczyk

Rok szkolny 2015/16
Wybory odbyły się w piątek, 18 września 2015r.
Samorząd Szkolny:
przewodniczący - Piotr Parada (2b),
zastępca - Oktawia Wrzesień (2c),
rzecznik praw ucznia - Hubert Król (2b),
przedstawiciele - Julia Kita (2b), Weronika Kita (2a) i Tomasz Kura (2d)
Opiekun Samorządu - Maria Kabat

Od lewej: Piotr Parada, Hubert Król, Tomasz Kura, Weronika Kita, Maria Kabat (opiekun), Julia Kita, Oktawia Wrzesień

Rok szkolny 2014/15
Samorząd Szkolny:
przewodnicząca - Klaudia Szmigiel (2b),
zastępca - Sebastian Gaweł (2b),
rzecznik praw ucznia - Paulina Skrzyńska (2c),
sekretarz - Karolina Zachariasz (2c),
przedstawiciel - Michał Cieśniarski (2d)

Od lewej: Maria Kabat (opiekun), Klaudia Szmigiel, Sebastian Gaweł, Paulina Skrzyńska, Karolina Zachariasz

Rok szkolny 2013/14
Samorząd Szkolny:
przewodniczący - Natalia Kieca (2b),
z-ca przewodn. - Katarzyna Marasek (2b),
rzecznik praw ucznia - Joanna Kolanoś (2b),
sekretarz - Patrycja Niedźwiedź (2d),
przedstawiciel samorządu: Kinga Szwajca (2b),
przedstawiciele klas pierwszych: Karolina Zachariasz (1a), Michał Cieśniarski (1d).
Opiekun Samorządu - Maria Kabat.

Od lewej: Michał Cieśniarski, Karolina Zachariasz, Natalia Kieca, Maria Kabat (opiekun), Katarzyna Marasek, Joanna Kolanoś, Kinga Szwajca, Patrycja Niedźwiedź

Rok szkolny 2012/13
Wybory przeprowadzono 14 września 2012 roku.
Samorząd Szkolny:
przewodnicząca - Sylwia Radziszewska (2b),
z-ca przewodn. - Michał Sydoryk (2a),
rzecznik praw ucznia - Natalia Rajtar (2c),
sekretarz - Paulina Zachariasz (2a),
skarbnik - Paulina Bomba (2b),
członkowie: Karolina Jedynak (2b) i Kinga Stępień (2b).
Opiekun Samorządu - Maria Kabat.

Od lewej: Paulina Bomba, Sylwia Radziszewska, Karolina Jedynak, Kinga Stępień, Michał Sydoryk, Maria Kabat, Natalia Rajtar, Paulina Zachariasz

Rok szkolny 2011/12
Wybory przeprowadzono 21 września 2011 roku.
Samorząd Szkolny:
przewodnicząca - Sara Mętel (2b),
z-ca przewodn. - Marta Nocoń (2d),
rzecznik praw ucznia - Sebastian Bomba (2a),
sekretarz - Ewa Lalewicz (2d),
skarbnik - Dominik Rząsa (2a),
przedstawiciele: Jakub Nowak (2a) i Wojciech Belski (2d).
Opiekun Samorządu - Maria Kabat.

Od lewej: Maria Kabat, Dominik Rząsa, Sara Mętel, Sebastian Bomba, Jakub Nowak, Wojciech Belski, Marta Nocoń, Ewa Lalewicz
(fot. Andrzej Kocerba)

Rok szkolny 2010/11
Wybory przeprowadzono 21 września 2010 roku.
Samorząd Szkolny:
przewodnicząca - Katarzyna Stanek (2a),
z-ca przewodn. - Karina Percik (2b),
skarbnik - Kamil Kiereś (2c),
sekretarz - Jagoda Maj (2c),
członek - Angelika Pasteczka (2c),
rzecznik praw ucznia - Anna Cencora (2d).
Opiekun Samorządu - Maria Kabat.

Od lewej: Karina Percik, Katarzyna Stanek, Kamil Kiereś, Anna Cencora, Angelika Pasteczka, Jagoda Maj
(fot. Andrzej Kocerba)

Dodane przez Admin dnia 04.03.2011 17280 czytań Drukuj
Imieniny obchodzą
Czesław, Agnieszka, Marian, Czech
Szkoła w mediach
Z naszej galerii...
©2003-2019 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie-Skłodowskiej w Kazimierzy Wielkiej | Serwis prowadzi Andrzej Kocerba

Wygenerowano w 0.099s
Content