Nawigacja
e-dziennik Klauzula informacyjna Sprawozdanie finansowe Szukaj Sukcesy Historia Patronka Dyrektorzy Kadra Samorząd Uczniowie Absolwenci - album Absolwenci - lista Księga gości
Nowiny archiwalne Sukcesy archiwalne Biblioteka Hades Comenius Erasmus+ Pobierz Linki Nowiny Galeria Kontakt Archiwum www Notka licencyjna
English Deutsch Français Italiano Suomi Türk
2020-08-12: Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych
WażnePodajemy do publicznej wiadomości listę kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych.

Przypominamy, że NIE jest to lista kandydatów przyjętych do szkoły. Wolę przyjęcia (podjęcia nauki) należy potwierdzić poprzez złożenie oryginałów świadectwa ukończenia szkoły podstawowej oraz zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty. Należy to zrobić w dniach 13 sierpnia - 18 sierpnia godz. 15.00, zgodnie z terminarzem rekrutacji.

Lista kandydatów zakwalifikowanych:
Bała Kamila
Bałaga Amelia
Bartolik Wiktoria
Basiak Filip
Bątkowska Julia
Brociek Bartosz
Bucki Karol
Budzeń Weronika
Cieśla Anna
Czyżewska Natalia
Czyżewska Nikola
Gala Oliwia
Galbas Jan
Gącik Szymon
Gądzik Zuzanna
Głuszek Wiktoria
Górzyńska Klaudia
Grelewicz Oliwia
Gucał Aleksandra
Jabłońska Julia
Janus Jakub
Jaros Amelia
Jaworska Amelia
Kabat Marcin
Karbowniczek Nikola
Kasza Katarzyna
Kawka Natalia
Kot Aleksandra
Kotorz Patrycja
Kowalczyk Małgorzata
Kozioł Jagoda
Krawczuk Faustyna
Krawczuk Julia
Książek Oskar
Książek Piotr
Kukułka Julia
Kumor Natan
Kusak Kamil
Kwiecień Daniel
Latos Dominik
Latos Klaudia
Leśniewski Patrycjusz
Machnik Dominik
Maj Oliwia
Malara Dawid
Maniak Julia
Marciszewski Szymon
Martinez Veronika
Mazur Katarzyna
Michalec Mateusz
Mikina Anna
Mikuła Oliwia
Mleko Bartosz
Nawrot Kamila
Oleś Julia
Paś Patryk
Patyńska Milena
Percik Szymon
Pikulska Oliwia
Płaszewska Maria
Pobiega Gabriela
Porębska Alicja
Przebieracz Mateusz
Przygoda Victoria
Rogala Julia
Rokita Łukasz
Rusiecki Filip
Sadowska Gabriela
Serweta Oliwia
Siwiec Wiktoria
Skopowski Piotr
Słabosz Martyna
Słoka Amelia
Tomasik Marcin
Tulita Wiktoria
Wasilewska Klaudia
Wojas Kinga
Wójcik Szymon
Wójcik Szymon Zbigniew
Zapart Dawid
Zieliński Norbert
Żarek Oliwia

Lista kandydatów niezakwalifikowanych:
Bałaga Marcelina
Kalisz Kinga
Konopka Kesja
Leśniowski Szymon
Łudzik Patrycja
Mucha Oskar
Mucha Wiktor
Nowak Karolina
Thomas Symon
Wieczorek Kinga

Admin dnia 12.08.2020 Drukuj
Imieniny obchodzą
Tomasz, Maurycy, Joachim, Milana
Szkoła w mediach
Z naszej galerii...
©2003-2020 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie-Skłodowskiej w Kazimierzy Wielkiej | Serwis prowadzi Andrzej Kocerba

Wygenerowano w 0.115s
Content