Nawigacja
e-dziennik Klauzula informacyjna Sprawozdanie finansowe Szukaj Sukcesy Historia Patronka Dyrektorzy Kadra Samorząd Uczniowie Absolwenci - album Absolwenci - lista Księga gości
Nowiny archiwalne Sukcesy archiwalne Biblioteka Hades Comenius Erasmus+ Pobierz Linki Nowiny Galeria Kontakt Archiwum www Notka licencyjna
English Deutsch Français Italiano Suomi Türk
2019-06-19: Zakończenie roku szkolnego 2018/19
WydarzeniaUroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/19 w naszym Liceum zgromadziła na sali gimnastycznej wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły. Rodziców reprezentowała przewodnicząca Rady Rodziców, pani Agnieszka Belska. Gościem honorowym był Starosta Kazimierski, pan Jan Nowak. Spotkanie prowadził dyrektor Włodzimierz Kruszyński. Część oficjalna rozpoczęła się tradycyjnie wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu. Następnie pan dyrektor powitał wszystkich obecnych, szczególnie serdecznie zwracając się do uczniów.

W dalszym ciągu swojej wypowiedzi p. dyr. Kruszyński podkreślił, że oto wytężona praca dobiegła końca i nadeszły zasłużone wakacje. Nadmienił, że jest to czas zabawy, wypoczynku, ale trzeba pamiętać o swoim bezpieczeństwie. Podsumowując rok szkolny 2018/19 dyrektor określił go jako rok dobry dla szkoły, w którym udało się zrealizować wiele przedsięwzięć, osiągnąć wiele sukcesów, a jest to wynik wspólnej pracy uczniów i nauczycieli. Liczna grupa uczniów wzięła udział w olimpiadach i konkursach przedmiotowych oraz zawodach sportowych, zaprezentowała swoje talenty w trakcie uroczystości i imprez szkolnych, a także wzięła udział w działalności charytatywnej i wolontariacie. Uczniowie reprezentowali także szkołę w trakcie wielu wydarzeń w środowisku lokalnym. Za te wszystkie działania p. dyrektor serdecznie podziękował wszystkim uczniom.
Podziękowania skierował także do nauczycieli i wychowawców, za całoroczną pracę, realizowanie licznych projektów i wszystkie działania jakie przyczyniły się do udanego zakończenia pracy w mijającym roku szkolnym.
Pan dyrektor podziękował także pracownikom administracji i obsługi, których praca jest równie ważna dla funkcjonowania szkoły.
Na nadchodzące wakacje dyrektor życzył wszystkim dużo słońca, dobrego wypoczynku, wielu nowych znajomości, wielu wrażeń, którymi będzie się można podzielić po powrocie do szkoły. Przypomniał jeszcze raz o bezpieczeństwie, abyśmy wszyscy w dobrej formie, wypoczęci, spotkali się na rozpoczęciu roku szkolnego 2019/20.
Zabierając głos, pan starosta Jan Nowak życzył wszystkim takiego spędzenia wakacji, żeby sprawiły im przyjemność. Wspomniał także o tym, aby ten czas był bezpieczny.
W swojej wypowiedzi przewodnicząca Rady Rodziców, pani Agnieszka Belska, życzyła, aby wakacyjne dni pozwoliły dobrze naładować nasze akumulatory na kolejny rok szkolny.
W imieniu Samorządu Uczniowskiego Julia Siwiec i Aleksandra Radosz przekazały na ręce p. dyrektora wiązankę kwiatów z podziękowaniami i życzeniami dobrych wakacji.
W dalszej kolejności p. dyrektor przedstawił garść statystyki podsumowującej miniony rok szkolny.
Następnie przystąpiliśmy do wręczenia świadectw z wyróżnieniem. Takie świadectwo - potwierdzenie świetnych wyników w nauce - otrzymało w tym roku 21 uczniów. Gratulujemy!
Dwie uczennice otrzymały nagrody rzeczowe za 100% frekwencję w roku szkolnym.
Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie nagród książkowych i dyplomów za bardzo dobre wyniki w nauce, osiągnięcia w olimpiadach i konkursach, pracę społeczną na rzecz szkoły i środowiska, udział w akcjach charytatywnych oraz działalność w ramach i na rzecz Klubu "Hades".
Pani wicedyrektor Joanna Wrzesień ogłosiła wyniki ogólnej klasyfikacji klas biorących udział w konkursach w ramach IV Pikniku Integracyjnego, który odbył się w dniu wczorajszym (wtorek). Zwyciężyła klasa Ia, a kolejne miejsca zajęły IIb i Ib. Wymienione klasy otrzymały dyplomy, a oraz słodycze w ilości adekwatnej do liczebności klas.
Po wyprowadzeniu sztandaru pani wicedyrektor podała przydział klas na spotkania z wychowawcami, gdzie rozdane zostały świadectwa i podane ostatnie przedwakacyjne informacje i komunikaty.
Dziękujemy za wspólny rok szkolny 2018/19. ŻYCZYMY NIEZAPOMNIANYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI! [fotoreportaż]

Admin dnia 19.06.2019 Drukuj
Imieniny obchodzą
Franciszka, Dominik, Katarzyna, Brunon
Szkoła w mediach
Z naszej galerii...
©2003-2021 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie-Skłodowskiej w Kazimierzy Wielkiej | Serwis prowadzi Andrzej Kocerba

Wygenerowano w 0.102s
Content