Nawigacja
e-dziennik Klauzula informacyjna Sprawozdanie finansowe Szukaj Sukcesy Historia Patronka Dyrektorzy Kadra Samorząd Uczniowie Absolwenci - album Absolwenci - lista Księga gości
Nowiny archiwalne Sukcesy archiwalne Biblioteka Hades Comenius Erasmus+ Pobierz Linki Nowiny Galeria Kontakt Archiwum www Notka licencyjna
English Deutsch Français Italiano Suomi Türk
2019-01-10: Konkurs Kolęd i Pastorałek
HadesKonkurs przygotowała klasa IIb - ubiegłoroczni zwycięzcy.
Bardzo profesjonalnie przygotowali tegoroczną edycję, począwszy od pięknej dekoracji, poprzez prowadzoną na poziomie konferansjerkę, do ciekawej formy zagospodarowania czasu, gdy Szacowne Jury udało się na naradę.
Całość prowadzili Emilia Mołas i Patryk Bienias.

W konkursie zwyciężyła klasa IA. Drugie miejsce przypadło klasie IB, a trzecie zajęła klasa IC.
Klasy przygotowały dwa wykonania – wspólne odśpiewanie kolędy, następnie występować mogli soliści lub duety, wszystkie klasy zdecydowały się na wystąpienia duetów z towarzyszeniem chóru.
To były wyjątkowo piękne wykonania, uznanie jury i publiczności zdobyła rzeka świateł, która towarzyszyła występowi Emilii Kozioł i Nikoli Wróbel z klasy IA. Wzruszenie wzbudził występ Julii Kucięby i Oliwii Wendel z klasy I B – słodkie glosy, a niezapomniane emocje wywołał przeuroczo rozegrany występ klasy IC - siostry Nikola i Kaja Sikora zdumiewały publiczność, bo nie wiadomo było, co jest występem, a co zmrużonym okiem do publiczności.
Szacowne Jury w składzie: pan Dyrektor Włodzimierz Kruszyński, Beata Niebylicka - pomysłodawczyni idei konkursu i Aleksandra Kuc. Na zakończenie wieczoru rozdali nagrody i dyplomy.
Najciekawsze rzeczy działy się jednak w międzyczasie, ale o tym cisza….., zdradzić tylko można, że Miłosz Krawczyk pięknie tańczy, a Patryk Bienias potrafi rozkręcić każde towarzystwo.

Relacja: Mariola Czarny
Fotoreportaż: Anna Adamusik

Admin dnia 11.01.2019 Drukuj
Imieniny obchodzą
Franciszka, Dominik, Katarzyna, Brunon
Szkoła w mediach
Z naszej galerii...
©2003-2021 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie-Skłodowskiej w Kazimierzy Wielkiej | Serwis prowadzi Andrzej Kocerba

Wygenerowano w 0.102s
Content