Nawigacja
e-dziennik Klauzula informacyjna Sprawozdanie finansowe Szukaj Sukcesy Historia Patronka Dyrektorzy Kadra Samorząd Uczniowie Absolwenci - album Absolwenci - lista Księga gości
Nowiny archiwalne Sukcesy archiwalne Biblioteka Hades Comenius Erasmus+ Pobierz Linki Nowiny Galeria Kontakt Archiwum www Notka licencyjna
English Deutsch Français Italiano Suomi Türk
2017-05-27: Podsumowanie projektu "Ślad człowieka w Europie"
Erasmus+W naszej szkole odbyło się spotkanie podsumowujące realizowany wspólnie projekt "Ślad człowieka w Europie". W dniach 27-29 maja 2017 roku (sobota-niedziela-poniedziałek) przebywali w Kazimierzy Wielkiej koordynatorzy i nauczyciele z pięciu partnerskich szkół - łącznie 18 osób. Prace rozpoczęły się w sobotnie popołudnie, a następnie były kontynuowane w niedzielne przedpołudnie oraz w poniedziałek rano i po południu. Łącznie odbyły się 4 sesje poświęcone podsumowaniu działań bieżącego projektu oraz wypracowaniu założeń na dalszą współpracę.

W niedzielę, w południe wszyscy udaliśmy się na wyjazd do Ojcowa i Krakowa. Piękna pogoda sprzyjała zwiedzaniu zabytków naszej kultury, goście zachwycali się także naszą przyrodą. Po wspólnej kolacji i spacerze uliczkami Krakowa nastąpił powrót do Kazimierzy Wielkiej.
W poniedziałek, 29 maja, punktualnie w południe w sali gimnastycznej naszej szkoły zebrali się goście z zagranicy, zaproszeni dyrektorzy okolicznych szkół z nauczycielami języka angielskiego, przedstawiciele władz lokalnych oraz uczniowie naszego Liceum. W trakcie spotkania dyrektor Włodzimierz Kruszyński przedstawił działania i efekty zrealizowanego projektu, podziękował za dotychczasową współpracę i wyraził nadzieję na kolejne wspólne projekty. W dalszej kolejności głos zabrali przedstawiciele wszystkich szkół partnerskich, obejrzeliśmy film przygotowany przez szkołę z Włoch, a Turcja zaprezentowała broszurę o ekoturystyce.
Koordynator projektu, pan Andy Auckbur z Francji, podziękował za wspólnie zrealizowany projekt. Podkreślił jego wagę i oczekiwany wpływ na sposób myślenia młodych ludzi biorących w nim udział.
Po zakończeniu części oficjalnej gości zwiedzili przygotowane stoiska i ekspozycje, były wpisy do kroniki projektu, pamiątkowe zdjęcia i rozmowy w kuluarach.
Jak wspomnieliśmy wcześniej, w poniedziałkowe popołudnie odbyła się ostatnia z zaplanowanych sesji roboczych. Na zakończenie były już pierwsze pożegnania, a ostatni goście wyjechali z Kazimierzy Wielkiej we wtorek rano. [fotoreportaż]

Admin dnia 31.05.2017 Drukuj
Imieniny obchodzą
Franciszka, Dominik, Katarzyna, Brunon
Szkoła w mediach
Z naszej galerii...
©2003-2021 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie-Skłodowskiej w Kazimierzy Wielkiej | Serwis prowadzi Andrzej Kocerba

Wygenerowano w 0.102s
Content