Nawigacja
e-dziennik Harmonogram Klauzula informacyjna Sprawozdanie finansowe Szukaj Sukcesy Dokumenty szkolne Dyżury nauczycieli Historia Patronka Dyrektorzy Kadra Samorząd Rada Rodziców Ubezpieczenie Uczniowie Absolwenci - album Absolwenci - lista Księga gości Deklaracja dostępności
Nowiny archiwalne Sukcesy archiwalne Doradztwo zawodowe Biblioteka Hades Comenius Erasmus+ Pobierz Linki Nowiny Galeria Kontakt Archiwum www Notka licencyjna
English Deutsch Français Italiano Suomi Türk
2014-06-25: Turniej szachowy
Wydarzenia25 czerwca 2014 roku w ramach Dni Sportu w naszym Liceum odbył się Turniej Szachowy. W rozgrywkach wzięło udział pięciu zawodników: dwóch uczniów z klasy 1a – Przemysław Sambór i Michał Stępień oraz trzech absolwentów (kl. 3a w tym roku szkolnym) – Adam Czyż, Dawid Domański i Cezary Krzosa . Rozegrano po 8 partii w systemie kołowym (po 2 mecze „każdy z każdym”) – 4 partie piętnastominutowe oraz 4 partie dziesięciominutowe. Zwycięzcą turnieju został Adam Czyż, na drugim miejscu uplasował się Dawid Domański, a podium kończył Cezary Krzosa. Czwarte miejsce zajął Michał Stępień, a na piątej pozycji znalazł się Przemysław Sambór. Uczestnikom turnieju nagrody wręczyły: opiekun turnieju prof. Magdalena Bucka oraz wicedyrektor Jadwiga Zieleniewska.
Relacja: Adam Czyż [fotoreportaż]