Nawigacja
e-dziennik Klauzula informacyjna Sprawozdanie finansowe Szukaj Sukcesy Historia Patronka Dyrektorzy Kadra Samorząd Uczniowie Absolwenci - album Absolwenci - lista Księga gości
Nowiny archiwalne Sukcesy archiwalne Biblioteka Hades Comenius Erasmus+ Pobierz Linki Nowiny Galeria Kontakt Archiwum www Notka licencyjna
English Deutsch Français Italiano Suomi Türk
2012-06-30: Wyniki egzaminu maturalnego
SukcesyDo matury przystąpiło 142 naszych absolwentów, z czego wynik pozytywny uzyskało 141. Jedna osoba nie zdała z jednego przedmiotu i ma prawo do egzaminu poprawkowego.
Zdawalność egzaminu maturalnego wyniosła w tym roku 99,30%.
Nasza szkoła uzyskała średni wynik 117,22 punktu (j.polski - 42,14 punktu, matematyka - 37,71 punktu, j.angielski - 37,37 punktu).
Jest to bardzo dobry rezultat, który daje nam 15 miejsce wśród wszystkich szkół kończących się maturą w województwie świętokrzyskim.

Dla porównania średnia zdawalność w Polsce wyniosła 80%, w województwie świętokrzyskim 78,2%, a w powiecie kazimierskim 69,9%.
Jako jedyni spośród szkół średnich w powiecie kazimierskim (zobacz listę szkół), podajemy konkretne wyniki liczbowe, jakie nasi absolwenci uzyskali na egzaminie maturalnym (zdawalność i średni wynik punktowy)!

Zwracamy uwagę, że wyniki podawane są w tym roku w punktach (NIE w procentach) i należy je odnieść do maksymalnej liczby punktów możliwej do uzyskania z danego przedmiotu: 70 punktów z języka polskiego i po 50 punktów z matematyki i języka angielskiego.
Zachęcamy do zapoznania się z artykułem w Echu Dnia "Matura 2012 – wyniki. TOP 30 najlepszych świętokrzyskich szkół".

Admin dnia 30.06.2012 Drukuj
Imieniny obchodzą
Roman, Ludomir, Makary
Szkoła w mediach
Z naszej galerii...
©2003-2021 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie-Skłodowskiej w Kazimierzy Wielkiej | Serwis prowadzi Andrzej Kocerba

Wygenerowano w 0.115s
Content