Nawigacja
e-dziennik Klauzula informacyjna Sprawozdanie finansowe Szukaj Sukcesy Historia Patronka Dyrektorzy Kadra Samorząd Uczniowie Absolwenci - album Absolwenci - lista Księga gości
Nowiny archiwalne Sukcesy archiwalne Biblioteka Hades Comenius Erasmus+ Pobierz Linki Nowiny Galeria Kontakt Archiwum www Notka licencyjna
English Deutsch Français Italiano Suomi Türk
2020-06-26: Zakończenie roku szkolnego 2019/20
WydarzeniaZakończenie roku szkolnego 2019/20 miało przebieg zgodny z zaleceniami bezpieczeństwa obowiązującymi w związku z pandemią covid-19. Za pomocą e-dziennika do uczniów zwrócił się dyrektor Włodzimierz Kruszyński. Podziękował za naukę i pracę, wysokie średnie oraz osiągnięcia w olimpiadach, konkursach i zawodach sportowych, a także zaangażowanie w życie artystyczne szkoły i środowiska. Złożył także życzenia dobrego i bezpiecznego wypoczynku. Podziękowania otrzymali również nauczyciele i pracownicy szkoły, a także ci spośród rodziców, którzy w jakikolwiek sposób pomagali w realizacji zadań szkoły.
Samorząd Szkolny przesłał e-kartki z życzeniami udanych wakacji dla wszystkich nauczycieli i pracowników oraz dla uczniów - dziękujemy!

Wręczenie świadectw i dyplomów odbyło się w piątek, 26 czerwca i w poniedziałek, 29 czerwca. Uczniowie zgłaszali się zgodnie z opublikowanym harmonogramem, do wyznaczonych sal, z zachowaniem wymaganych środków bezpieczeństwa. Wychowawcy klas wręczyli świadectwa promocyjne, dyplomy za osiągnięcia, podziękowania i listy gratulacyjne dla rodziców.
Wakacje 2020 rozpoczęte! Niech będą udane i bezpieczne!
Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu.

Admin dnia 29.06.2020 Drukuj
Imieniny obchodzą
Franciszka, Dominik, Katarzyna, Brunon
Szkoła w mediach
Z naszej galerii...
©2003-2021 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie-Skłodowskiej w Kazimierzy Wielkiej | Serwis prowadzi Andrzej Kocerba

Wygenerowano w 0.102s
Content