Nawigacja
e-dziennik Klauzula informacyjna Sprawozdanie finansowe Szukaj Sukcesy Historia Patronka Dyrektorzy Kadra Samorząd Uczniowie Absolwenci - album Absolwenci - lista Księga gości Deklaracja dostępności
Nowiny archiwalne Sukcesy archiwalne Biblioteka Hades Comenius Erasmus+ Pobierz Linki Nowiny Galeria Kontakt Archiwum www Notka licencyjna
English Deutsch Français Italiano Suomi Türk
2020-04-24: Zakończenie zajęć edukacyjnych klas maturalnych
WydarzeniaZakończenie zajęć klas trzecich liceum 3-letniego odbyło się w tym roku w sposób nietypowy, zgodnie z wymogami bezpieczeństwa obowiązującymi w związku z pandemią covid-19.
Za pomocą e-dziennika do absolwentów zwrócił się dyrektor Włodzimierz Kruszyński. Podziękował za 3 lata nauki i pracy, podkreślił, że liczna grupa uzyskała wysokie średnie oraz osiągnęła sukcesy w olimpiadach, konkursach i zawodach sportowych, a także angażując się w życie artystyczne szkoły i środowiska.
Podziękowania otrzymali również nauczyciele i wychowawcy za przekazywanie wiedzy i wskazywanie życiowych dróg.
W tym roku do grona absolwentów dołączyło 67 osób, a cała lista zawiera w tym momencie 6891 nazwisk.

Wręczenie świadectw odbyło się w sposób nietypowy, podyktowany względami bezpieczeństwa. Poszczególni absolwenci zgłaszali się do szkoły w ściśle określonych godzinach, z zachowaniem dystansu, w maseczkach i rękawiczkach. Na sali gimnastycznej wychowawcy wręczali świadectwa, dyplomy i inne dokumenty. Przekazano także listy gratulacyjne dla rodziców uczniów z najwyższymi osiągnięciami. Pisemne podziękowanie otrzymali także rodzice, którzy zaangażowali się w pomoc naszej szkole w realizacji jej różnych zadań. Pierwsi absolwenci otrzymali świadectwa w obecności dyrektora Włodzimierza Kruszyńskiego i wicedyrektor Joanny Wrzesień. Sytuacja była nietypowa, ale nastrój uroczysty, nie brakowało wzruszeń, wielu osobom łezka się w oku zakręciła. Niestety, nie było także możliwości zrobienia tradycyjnego pamiątkowego zdjęcia na schodach wejściowych do budynku szkoły - po raz pierwszy od 17 lat. Zamiast tego, w galerii zostaną zamieszczone inne dostępne zdjęcia klasowe.
Nauczyciele za pośrednictwem dziennika elektronicznego otrzymali od absolwentów podziękowania za wspólną 3-letnią pracę, to także tradycja, choć w tym roku w innej formie. Serdecznie dziękujemy i życzymy powodzenia na maturze i w dalszych życiowych planach.
[fotoreportaż]

Admin dnia 24.04.2020 Drukuj
Imieniny obchodzą
Achilles, Joanna, Dominik, Pankracy
Szkoła w mediach
Z naszej galerii...
©2003-2021 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie-Skłodowskiej w Kazimierzy Wielkiej | Serwis prowadzi Andrzej Kocerba

Wygenerowano w 0.116s
Content