Nawigacja
e-dziennik Klauzula informacyjna Sprawozdanie finansowe Szukaj Sukcesy Historia Patronka Dyrektorzy Kadra Samorząd Uczniowie Absolwenci - album Absolwenci - lista Księga gości Deklaracja dostępności
Nowiny archiwalne Sukcesy archiwalne Biblioteka Hades Comenius Erasmus+ Pobierz Linki Nowiny Galeria Kontakt Archiwum www Notka licencyjna
English Deutsch Français Italiano Suomi Türk
2019-12-12: XVI Przegląd Twórczości Jacka Kaczmarskiego
SukcesyW tegorocznej edycji Przeglądu wspaniale spisali się nasi uczniowie. W konkursie recytatorskim zwycięzcą został Kacper Sambór z klasy 1a3L, na miejscu drugim uplasował się Marcin Nawrot z 1b3L. Uczniowie przygotowywali się do występu pod opieką naszych pań polonistek - odpowiednio p. Marioli Czarny i p. Agnieszki Buczak. W kategorii piosenki zwyciężyła Aleksandra Radosz z klasy 3a (akompaniował Dominik Kociński 3a), a wyróżnienie otrzymała Gabriela Żulichowska z 1b3L. Dziewczęta startowały w konkursie pod opieką p. Beaty Niebylickiej.

(foto: Kazimierski Ośrodek Kultury)

Ogłoszenie wyników konkursu odbyło się w trakcie uroczystej gali, połączonej z 38. rocznicą wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. W tym wydarzeniu wzięli udział wszyscy nasi uczniowie i nauczyciele, podobnie jak inne okoliczne szkoły. W ten sposób obchodziliśmy w tym roku rocznicę wydarzeń grudniowych i wprowadzenia stanu wojennego. Po oficjalnych przemówieniach i wystąpieniach zostały przedstawione wyniki konkursów, a laureaci otrzymali okolicznościowe statuetki, dyplomy i wartościowe nagrody rzeczowe. Podziękowania otrzymali także opiekunowie uczniów oraz organizatorzy i sponsorzy.
Na zakończenie swoje interpretacje zaprezentowali wszyscy nagrodzeni i wyróżnieni, a zapełniona do ostatniego miejsca widownia KOK-u nagrodziła ich gromkimi oklaskami.
Serdecznie gratulujemy sukcesu uczniom i opiekunom!

Zobacz fotoreportaż oraz relację na stronie KOK-u.

Admin dnia 12.12.2019 Drukuj
Imieniny obchodzą
Achilles, Joanna, Dominik, Pankracy
Szkoła w mediach
Z naszej galerii...
©2003-2021 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie-Skłodowskiej w Kazimierzy Wielkiej | Serwis prowadzi Andrzej Kocerba

Wygenerowano w 0.105s
Content