Nawigacja
e-dziennik Klauzula informacyjna Sprawozdanie finansowe Szukaj Sukcesy Historia Patronka Dyrektorzy Kadra Samorząd Uczniowie Absolwenci - album Absolwenci - lista Księga gości
Nowiny archiwalne Sukcesy archiwalne Biblioteka Hades Comenius Erasmus+ Pobierz Linki Nowiny Galeria Kontakt Archiwum www Notka licencyjna
English Deutsch Français Italiano Suomi Türk
2012-04-21: Turniej "dzikich drużyn" na boisku "Orlik"
Wydarzenia21 kwietnia 2012r. na "Orliku" przy Liceum Ogólnokształcącym w Kazimierzy Wielkiej odbył się turniej "dzikich drużyn" w piłkę nożną. Po zgłoszeniu drużyn o 9.30 odbyło się losowanie do poszczególnych grup. W turnieju wzięło udział 7 drużyn: "Orły szatana", Trix Team", Ary, jary i hektary", "Anonimowi", "Malibu Słonowice", "Huzar" i "Spartanie".
Turniej rozpoczął się mową powitalną skierowaną zarówno do zawodników, jak i do zgromadzonych kibiców i fanów piłki nożnej. W tym przemówieniu głos zabrała zastępca dyrektora, pani Jadwiga Zieleniewska, drugą osobą przemawiającą był sędzia pan Wojtek Kozioł. Wyjaśnił on przepisy i zasady gry w piłkę nożną panujące na obiektach Orlik. Następnie głos zajęła pani Anita Poręczewska, która jest animatorem "Orlika" i organizatorem turnieju.
Pierwszy gwizdek rozpoczynający turniej zabrzmiał o godzinie 10.00. Przebieg turnieju był bardzo emocjonujący do samego końca. Z grup wychodziły po dwie najlepsze drużyny. Mecz o trzecie miejsce rozegrał się pomiędzy drużyną "Trix Team" a "Huzarami". Lepszym zespołem okazali się "Huzar", którzy wygrali 3:1. Najważniejszy mecz rozegrał się pomiędzy "Orłami szatana" a "Spartanami". Było na co popatrzeć, walka trwała do samego końca. Ostatecznym zwycięzcą meczu jak i całego turnieju okazały się "Orły szatana", pokonując "Spartan" 4:3. Kulminacją turnieju było wręczenie pucharów za pierwsze, drugie i trzecie miejsce.
(Relacja i fotografie: Anita Poręczewska) [fotoreportaż]

Admin dnia 27.04.2012 Drukuj
Imieniny obchodzą
Bonawentura, Stella, Izabela, Franciszek, Kamil, Kamila, Ulryk, Marceli
Szkoła w mediach
Z naszej galerii...
©2003-2020 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie-Skłodowskiej w Kazimierzy Wielkiej | Serwis prowadzi Andrzej Kocerba

Wygenerowano w 0.115s
Content