Nawigacja
e-dziennik Harmonogram Klauzula informacyjna Sprawozdanie finansowe Szukaj Sukcesy Dokumenty szkolne Dyżury nauczycieli Historia Patronka Dyrektorzy Kadra Samorząd Rada Rodziców Ubezpieczenie Uczniowie Absolwenci - album Absolwenci - lista Księga gości Deklaracja dostępności
Nowiny archiwalne Sukcesy archiwalne Doradztwo zawodowe Biblioteka Hades Comenius Erasmus+ Pobierz Linki Nowiny Galeria Kontakt Archiwum www Notka licencyjna
English Deutsch Français Italiano Suomi Türk
2021-09-07: Bieg Fair Play PKOl
WydarzeniaNasi uczniowie aktywnie wzięli udział w Biegu Fair Play. 7 września jest Światowym Dniem Fair Play ustanowionym (w 2020 roku) przez Międzynarodowy Komitet Fair Play. To inicjatywa, mająca na celu promocję fair play i wartości etycznych w sporcie i w życiu.

Z Polskiego Komitetu Olimpijskiego otrzymaliśmy następujące podziękowanie:

Szanowni Państwo,
W załączeniu przesyłam elektroniczną wersję pamiątkowego dyplomu za organizację oraz udział w Biegu Fair Play PKOl.
Dziękujemy za fotorelacje i podsumowania, które coraz liczniej do nas spływają. Utwierdzają one w przekonaniu, że zaproszenie Państwa do akcji, która dzięki Waszym wysiłkom przyniosła uczniom wiele radości i skłoniła do refleksji na temat wartości istotnych w sporcie i poza nim, było trafionym pomysłem.
[...]
Raz jeszcze dziękując za wkład w budowanie pięknych tradycji, co do których mamy nadzieję, że na trwałe zwiążą się z obchodami Światowego Dnia Fair Play, serdecznie gratulujemy i pozdrawiamy wszystkich Organizatorów oraz Uczniów w Państwa szkołach.

Z wyrazami szacunku,
Karol Ozonek
Sekretarz Klubu Fair Play PKOl
Główny Specjalista
Dział Kultury i Edukacji Olimpijskiej


#BiegFairPlayPKOl #WorldFairPlayDay #FairPlay #GrajmyFairGrajmyRazem


[fotoreportaż]

Admin dnia 07.09.2021 Drukuj
Imieniny obchodzą
Ilona, Klara, Bronisław, Helena, Bogusław
Szkoła w mediach
Z naszej galerii...
©2003-2021 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie-Skłodowskiej w Kazimierzy Wielkiej | Serwis prowadzi Andrzej Kocerba

Wygenerowano w 0.202s
Content