Nawigacja
Klauzula informacyjna Sprawozdanie finansowe Szukaj Sukcesy Historia Patronka Dyrektorzy Kadra Samorząd Uczniowie Absolwenci - album Absolwenci - lista Księga gości
Nowiny archiwalne Sukcesy archiwalne Biblioteka Hades Comenius Erasmus+ Pobierz Linki Nowiny Galeria Kontakt Archiwum www Notka licencyjna
English Deutsch Français Italiano Suomi Türk
Kadra
Nauczyciele pracujący w szkole w roku szkolnym 2018/19 (kolejność alfabetyczna): (fotografie)
Adamusik Anna - j. angielski. j. rosyjski, wych. 1c
Bucka Magdalena - wychowanie fizyczne, wych. 2a
Buczak Agnieszka - j. polski, wiedza o kulturze, wych. 3a
Burgiel Marek - j. angielski, historia i społeczeństwo
Czarny Mariola - j. polski, wych. 1b
Kabat Maria - wychowanie fizyczne, wych. 2c
Kocerba Andrzej - informatyka, podstawy przedsiębiorczości
Kosałka Małgorzata - matematyka
Kruszyński Włodzimierz - dyrektor, fizyka
Kwiecień Edyta - j. angielski, wych. 2b
Lebda Agnieszka - j. niemiecki
Łukasiewicz Piotr - wiedza o społeczeństwie, edukacja dla bezpieczeństwa
Łuszczyński Łukasz - geografia, przyroda
Maj Kazimierz - historia, historia i społeczeństwo
Milka Małgorzata - chemia
Najman Katarzyna - matematyka, wych. 1a
Niebylicka Beata - j. angielski, j. niemiecki
Piwowar Sylwester ks. - religia
Pytel Przemysław - wychowanie fizyczne
Sambór Agnieszka - j. polski, wiedza o kulturze, biblioteka, wych. 3b
Stankiewicz-Siudak Iwona - biologia, wdżr, edukacja ekologiczna, przyroda, wych. 3c
Wrzesień Joanna - zastępca dyrektora, fizyka, fizyka w medycynie, chemia



Sekretariat:
Małgorzata Nowak-Kania - sekretarz szkoły

Pracownicy obsługi:
Elżbieta Chabińska, Renata Kucięba, Ewa Szastak, Dariusz Grzywna

Lista nauczycieli i opiekunów pracujących w naszej szkole od początku jej istnienia (kolejność alfabetyczna):
1. Adamczyk Stanisław 1945-47 - matematyka, chór szkolny, śpiew
2. Adamusik Anna od 1993 - j.rosyjski, j.angielski
3. Antoniewicz Cecylia 1947-49 - j.angielski, j.francuski, geografia
4. Antoniewicz Tadeusz
5. Baradziej Ryszard 1994 - wychowanie fizyczne
6. Bazylewicz Adam ks., 1992-94 - religia
7. Beliczyński Tadeusz ks., 1949-51 - religia
8. Biała Ewa 1982, 2004/05 - j.rosyjski
9. Białas Józef 1952/53 - przysposobienie wojskowe
10. Bladosz-Mleczek Renata 2005-2011 - chemia
11. Borawska Janina 1945-52 - j.rosyjski, sekretarka
12. Borej Ignacy 1969-86 - wychowawca w internacie
13. Borej Krystyna 1969-2003 - matematyka
14. Borowińska Krystyna 1983-84 - fizyka
15. Borycka Aleksandra 1980-82 - j.niemiecki
16. Brzeźnicki Zygmunt 1951-57
17. Bucka Magdalena od 2003 - wychowanie fizyczne
18. Burgiel Marek od 2004 - j. angielski
19. Chlasta Zofia 1971-74 - j.rosyjski
20. Chmielowiec Ewa 1984 - chemia
21. Choiński Marek 1992 - historia
22. Ciołek Stanisław 1950-89 - matematyka, wf, propedeutyka filozofii
23. Cyrnek Teresa 1974-77 - j.rosyjski
24. Czarny Mariola od 1993 - j.polski, opiekunka Hadesu
25. Czupryńska Elżbieta 1984/85 - j.łaciński
26. Deputat Gabriela 1973-75 - historia
27. Donicht Elizabeth 1991/92 - j.angielski
28. Dubajka-Brycka Elżbieta 1967-72 - j.rosyjski
29. Formanowicz Janina 1945 - j.polski, historia
30. Fugas Wiesław 1957-58 - wych.fiz.
31. Gacek Stefan 1973-74 - geografia
32. Galant Jadwiga 1945-50 - j.polski, j.łaciński
33. Geppert Władysław 1945-46 - j.angielski
34. Germain Wanda 1945-47 - j.łaciński
35. Głogowiecka Janina 2008-2013 - j.polski, wiedza o kulturze, j.łaciński
36. Góralska Mariola 1982-83 - j.niemiecki
37. Górnikiewicz Tadeusz 1970-71 - j.niemiecki
38. Górski ks. 1945 - religia
39. Hermus Helen 1992 - j.angielski
40. Idziak Maria 1985-90 - biblioteka
41. Igołowicz 1945 - historia, geografia, zagadn. życia współcz.
42. Iwan Sylwester ks. 2007/2008 - religia
43. Iwańska Henryka 2004-2006 - fizyka
44. Iwańska Iwona 2006/07 - j. angielski
45. Iwański Marian 1984-85 - wychowanie muzyczne
46. Jackiewicz Agnieszka 2007-2010, 2011/12, 2014/15 - fizyka
47. Jaklewicz Anna 1981 - chemia
48. Jakubowski Marian ks. 1999-2013 - religia
49. Janaszek Stanisław ks. 1955-56 - religia
50. Janecka Aleksandra 1962-64 - zajęcia praktyczne
51. Janik Zbigniew 1965-79, 1987-2002 - wych. muzyczne, chór
52. Jasińska Jolanta 1988-89 - geografia
53. Jędrzejczyk Halina 1984 - chemia
54. Jędrzejczyk Jan 1963-66, 1979-84 - wych muz, chór, ZHP
55. Kabat Maria od 1995 - wych.fiz., opiekunka Hadesu
56. Kaczmarczyk Alojzy 1947-60 - j.ang, j.niem, j.franc.
57. Kałat Lidia 2001-2017 - matematyka, informatyka
58. Kita Urszula 1969-88 - wych.fiz., koło taneczne
59. Klimczyk Stanisława ok 1960-62 - zajęcia praktyczne
60. Kocerba Andrzej od 1989 - techn. informacyjna, informatyka, podst. przedsiębiorczości
61. Konieczna Ewa od 2013 - chemia
62. Korendo Stanisław 1945-48 - komendant PW i WF
63. Korfel Marian 1951-87 - geografia, astronomia, higiena, kier. internatu, opiekun Hadesu
64. Kosałka Małgorzata od 1990 - matematyka, opiekunka Hadesu
65. Kościołek Mateusz ks. 2014-2017 - religia
66. Kozera Małgorzata 1974-75 - przysposobienie obronne
67. Krawczyk Marta 1982 - biblioteka, wych. internatu
68. Kruhlik Małgorzata 1947-48 - matematyka
69. Kruszyński Włodzimierz od 1981 - fizyka, dyrektor od 2004
70. Kuca Anna 2004-2009 - podstawy przedsiębiorczości
71. Kulesza Maria 1962-85 - j.polski, historia, higiena, wych.plast.
72. Kupiński Michał 1970-71 - fizyka
73. Kuśnierz Joanna 1948-50 - geografia, j.polski, proped. filozofii, nauka o społ.
74. Kuźmińska Teresa 1974-75 - wychowanie fizyczne
75. Kuźmiński Maciej 1964-65 - zajęcia praktyczno-techniczne
76. Kwiatkowska Grażyna 2003/2004 - j. rosyjski
77. Kwiecień Aleksandra 1986-2017 - biologia, edukacja ekologiczna, wychowanie do życia w rodzinie, opiekunka Hadesu
78. Kwiecień Edyta od 1994 - j.angielski
79. Lenartowicz Leszek 1969-70 - chemia
80. Leśniak Michał ks. 1945-49 - religia
81. Lewicki 1945-46 - j.angielski
82. Litwiniuk Barbara 1986-2018 - j.łaciński, j.niemiecki, biblioteka szkolna
83. Litwiniuk Roman 1986-2018 - j.niemiecki, opiekun Hadesu
84. Lonc Marta 1967-68 - matematyka
85. Łukasiewicz Jan 1952-89 - przysposobienie obronne
86. Łukasiewicz Piotr od 1989 - przysposobienie obronne, wos, historia
87. Łukowicz Władysław 1945-47 - j.niemiecki, j.ang, wych.internatu
88. Łuszczyński Łukasz 2007/08, od 2012 - geografia
89. Łuszczyński Tadeusz 1975-2004 - historia, ZHP, dyrektor, opiekun Hadesu
90. Machowski Stanisław 1945 - j.niemiecki
91. Madej Józefa 1950-86 - j.polski, j.niemiecki, wych.internatu
92. Maderak Anna 2012/13 - chemia
93. Maj Elżbieta 1947-49 - matematyka
94. Maj Kazimierz od 2004 - historia, wiedza o społeczeństwie
95. Maj Stefan 1947-48 - fizyka, zagadnienia o Polsce
96. Majewska Halina 1968-2006 - fizyka
97. Majewska Krystyna 1993-94 - j.polski
98. Majewski Paweł ks. 2003-2005 - religia
99. Makuła Henryk ks. 1990-91 - religia
100. Malara Brzeska-Anna 2013/2014 - historia, historia i społeczeństwo
101. Malara Jadwiga 1973-80 - j.łaciński, j.niemiecki
102. Malicka Urszula 1973-74 - j.rosyjski
103. Malinowski Bolesław 1972-1990 - matematyka, dyrektor
104. Malinowski Jarosław 2003/2004 - podstawy przedsiębiorczości, 2014/15 - eduk. dla bezpiecz.
105. Małys Zdzisław 1951-52 - wych fiz., przysposobienie wojskowe
106. Marzęda Iwona 1990-2007 - matematyka
107. Mentel Wiktor ks. 2000-2004 - religia
108. Michałowska Jolanta 1998-2006 - j.polski
109. Milka-Rejdak 2006/07 - chemia
110. Moberg John 1991-94 - j.angielski
111. Molska Emilia 1953-93 - j.polski, biblioteka, opiekunka Hadesu
112. Możdżeń Irena 1948-51 - geografia
113. Mrugała Marek ks. 1994 - religia
114. Najman Katarzyna od 2007 - matematyka, informatyka, podstawy przedsiębiorczości
115. Niebylicka Beata od 2004 - j. niemiecki, j. angielski
116. Nowak Jan 1960-61 - higiena
117. Nowak Jolanta 1990-2006 - j.polski
118. Nowak Marta 1981 - chemia
119. Nowak Zbigniew 1985-2008 - historia, wiedza o społeczeństwie, opiekun Hadesu
120. Oksiński Edward 1970-71 - matematyka
121. Oleś Janina 1977 - biologia, wych.internatu
122. Olędzka Janina Helena 1946 - hist, j.polski
123. Ozierow Michał 1967-67 - j.niemiecki, rosyjski, angielski
124. Oziębłowska Maria 1984-94 - j.polski
125. Paś Barbara x-y - podstawy przedsiębiorczości
126. Pawłowska Zofia 1946-46 - matematyka, fizyka
127. Pełka Zofia 1970-78 biblioteka, j.polski, historia
128. Pikos Wojciech ks. 2012/13 - religia
129. Piotrowski Andrzej 1992-2017 - wychowanie fizyczne
130. Podgórski Stanisław 1946-74 - biologia, chemia, plastyka
131. Podstawa Beata 2006/07 - chemia
132. Poglódek Halina 2005-2012 - chemia
133. Pogłódek Stanisław 1963-81 - fizyka
134. Porada Irena 1970-2005 - chemia
135. Porada Stanisław 1969-2002 - WT, plastyka
136. Przeniosło Paweł 1998/99 - fizyka
137. Radziszewska Halina 1953-90 - j.rosyjski
138. Robak Kazimierz 1987-2002 - wf
139. Rogala Stanisław przed 1950 - j.francuski
140. Rombalski Jan 1961-64
141. Różycka Antonina 1945-47 - historia
142. Rubacha Leszek 1989-94, 2004-2008 - wychowanie fizyczne
143. Rydel Helena Maria 1945-46 - geografia, biologia
144. Sadza Janina 1968-2004 - j.rosyjski, j.niemiecki, dyrektor, opiekunka Hadesu
145. Salarski Leon 1945 - geografia, historia
146. Sarecka Maria 1964-65 - zpt
147. Sauter Stefan 1945-46 - matematyka, wf, taniec
148. Sęsoła Władysław 1974-77 - chemia
149. Sielecki Antoni 1949-50
150. Sieradzka-Domagała Leokadia 1974-75 - historia, wiedza obywatelska
151. Siwiec Bronisław 1945-69 - matematyka, astronomia
152. Siwiec Stanisław 1971-76 - wych.muz.
153. Skrzyniarz Tadeusz ks. 1990/91 - religia
154. Skrzypczyk Leon 1953-54
155. Słabowska Lucyna 1964-67 - j.rosyjski
156. Soja Henryk 1953-54 - pw, wf
157. Stankiewicz-Siudak Iwona od 2004 - biologia
158. Stefańczyk Wiesław 1989-2012 - geografia, biblioteka szkolna
159. Stępień Beata 2003/2004 - podstawy przedsiębiorczości
160. Stępień Kamila 1982-2010 - j.niemiecki, j.angielski
161. Stępień Mariusz 2003/2004 - podstawy przedsiębiorczości
162. Stolarska Jadwiga 1971-2004 - biologia
163. Stopiński Maciej ks. 2008-2012 - religia
164. Stopnicka Eliza 2004-2008 - j. polski
165. Straszyńska Jadwiga 1946-47 - j.polski, j.niemiecki
166. Struzik Wacław ks. 1951-52 - religia
167. Strzeszewska Maria 1945 - j.polski, historia
168. Sydor Zdzisław ks. 1956-59 - religia
169. Szafrańska Zofia 1945-51 - fizyka, chemia
170. Szmigiel Lucjan 1960-87 - wf
171. Szmuc Ewa 1984-2008 - j.niemiecki
172. Świtniewski Stanisław 1945 - j.polski
173. Tadeuszkówna Helena 1945 - matematyka
174. Tarabuła Jan 1965-95 - wych.prakt.-techn., plastyka, wych.internatu, opiekun Hadesu
175. Tomik Adam 1947-48 - matematyka
176. Trzepatowski Franciszek 1972-1983 - geografia, dyrektor
177. Tyduś Józef 1945-72 - j.łac, j.niem, biblioteka
178. Walczuk Aniela 1945
179. Waligóra Andrzej 1972-2001 - kier. internatu
180. Warchala Henryk 1958-66 - chemia
181. Westh Julie 1990-92 - j.angielski
182. Wędrychowska Helena 1950-51 - j.niemiecki, j.angielski
183. Wieczorek Alicja 1976-77 - etatowy instruktor ZHP
184. Wieczorek Marian ks. 1952-55 - religia
185. Witkowski Józef 1954-55 - wf, pw
186. Woźnica Wacław ks. 2013-2015 - religia
187. Wróbel Maria 1950-51 - j.niemiecki, historia, wf
188. Wróbel Mieczysław 1950-51 - j.polski, logika
189. Wrzesień Joanna od 1999 - fizyka, chemia, biblioteka szkolna, od 2014 zastępca dyrektora
190. Wrzesień Waldemar ks. 2013/2014 - religia
191. Zając Ewa 2007-2012 - j. rosyjski
192. Zamojski Ryszard 1972-74 - biologia, chemia
193. Zapart Ewa 2008-2016 - historia, wiedza o społeczeństwie
193. Zaremba Barbara 1964-67 - fizyka
194. Zarzeczna Zofia 1981 - j.łaciński, j.niemiecki, biblioteka szkolna
195. Zarzycki Mirosław 1981 - biblioteka
196. Zawilińska Stanisława 1953-63 - chór szkolny
197. Zieleniewska Jadwiga 1986-2014 - j.polski, opiekunka Hadesu, z-ca dyrektora 2004-2014
198. Zięć Wojciech ks. 1991-92 - religia
199. Zygmunt Łukasz ks. 2004-2007 - religia
200. Żywczyk Bolesław 1945-73 - historia, kierownik internatu

Dodane przez Admin dnia 31.03.2008 37451 czytań Drukuj
Imieniny obchodzą
Marek, Cecylia, Wszemiła, Stefan, Jonatan
Zaproszenie
Spotkanie
absolwentów
Złota Matura 1969
Szkoła w mediach
Z naszej galerii...
©2003-2019 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie-Skłodowskiej w Kazimierzy Wielkiej | Serwis prowadzi Andrzej Kocerba

Wygenerowano w 0.098s
Content