2019-11-29: XXI Zaduszki Hadesowe
Dodane przez Admin dnia 30.11.2019 12:26:00
Program z okazji XXI Zaduszek Poetyckich przygotowały Emilia Kozioł i Natalia Wróbel - nadały mu tytuł "Znajdziesz mnie znowu". Poświęcony był pamięci Zbigniewa Wodeckiego, dlatego miał charakter wokalny - w programie wystąpiły z piosenkami Wodeckiego Emilia i Nikola oraz zaproszeni Goście.

Treść rozszerzona
Program z okazji XXI Zaduszek Poetyckich przygotowały Emilia Kozioł i Natalia Wróbel - nadały mu tytuł "Znajdziesz mnie znowu". Poświęcony był pamięci Zbigniewa Wodeckiego, dlatego miał charakter wokalny - w programie wystąpiły z piosenkami Wodeckiego Emilia i Nikola oraz zaproszeni Goście: pan Wiesław Tomal, który niezwykle pięknie, z pasją, z kunsztem akompaniował wokalistom, a także Natalia Wróbel, Natalia Jaros IA, Kacper Sambór IA, Natalia Kozioł IB, Gabriela Żulichowska w duecie z Miłoszem Nawrotem IB, a także pani Beata Niebylicka. O podkłady dbał Bartosz Adamek. Nikola i Emilia opracowały scenariusz, zaaranżowały scenę i widownię wprowadzając dzięki jesiennym dekoracjom nastrój powagi i zadumy.

Występy bardzo się podobały, a komplementy dla artystów sypały się gęsto. Dziękujemy artystom, kłaniamy się nisko i życzymy sukcesów na artystycznej drodze.
Piękny plakat przygotowała Marita Grzybek IIB. Dziękujemy także widowni za uznanie i obecność. Zaduszki dorobiły się grupy wiernych fanów wśród naszego grona pedagogicznego, na widowni obecni byli uczniowie, rodzice artystów, a także nauczyciele z ościennych szkół, co bardzo podnosi rangę wydarzenia.
Dziękujemy i zapraszamy za rok! [fotoreportaż]