2012-10-04: Sztafetowe Biegi Przełajowe - finał powiatowy
Dodane przez Admin dnia 05.10.2012 17:58:00
Finał powiatowy Sztafetowych Biegów Przełajowych odbył się 4 października 2012r. na stadionie MLKS "Sparta" w Kazimierzy Wielkiej. Dziewczęta biegały na dystansie 10x800m, a chłopcy 10x1000m. Nasze drużyny odniosły duży sukces: chłopcy zwyciężyli w zawodach, a drużyna dziewcząt zajęła 2 miejsce. Zawodnikami opiekowali się nauczyciele wychowania fizycznego: Maria Kabat i Andrzej Piotrowski.
Treść rozszerzona
Skład drużyny dziewcząt: Paulina Gruszka 1c, Klaudia Dzikowska 1d, Kinga Stępień 2b, Paulina Stachurska 2b, Angelika Gałęziowska 3a, Edyta Gronba, Kinga Oracz, Daria Pasteczka i Sylwia Kowacka - 3b oraz Kinga Wasik 3d.
Skład drużyny chłopców: Bartosz Kwiecień, Gracjan Chumikowski - 1a, Travis Cieślak 1c, Daniel Durbacz, Alan Piorunowicz, Bartosz Fryc - 2a, Dominik Iwański 2d, Piotr Makuch, Kowalski Patryk - 3d oraz Arkadiusz Klimek 3e.
(Relacja i fotografie: Maria Kabat)
Gratulujemy sukcesu, oto kilka fotografii z zawodów, a tutaj można zobaczyć dyplomy i trofea.