2020-09-01: Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21
Dodane przez Admin dnia 01.09.2020 18:17:00
Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21 odbyło się inaczej niż zwykle, ze względu na obowiązujący reżim sanitarny. Planowaliśmy spotkanie wszystkich klas na szkolnym boisku "Orlik", niestety, pogoda pokrzyżowała nam plany. Dlatego w ogólnej uroczystości, która odbyła się na sali gimnastycznej, wzięli udział uczniowie klas pierwszych z wychowawcami, a klasy starsze reprezentowali uczniowie 2a. W tym czasie uczniowie pozostałych klas spotkali się z wychowawcami w wyznaczonych salach lekcyjnych. Na sali obecni byli także przedstawiciele grona pedagogicznego.
Po rozpoczęciu spotkania i odśpiewaniu hymnu, do zebranych zwrócił się pan dyrektor Włodzimierz Kruszyński. Powitał wszystkich po długim okresie przerwy, szczególnie serdecznie zwracając się do uczniów klas pierwszych. Przypomniał, że trudny okres pandemii wymaga od wszystkich respektowania odpowiednich postanowień i takiego zachowania, które zminimalizuje ryzyko zachorowania na cov-19. Złożył wszystkim życzenia, aby rozpoczynający się rok szkolny odbył się bez przeszkód i zachorowań.
Informacje porządkowe i organizacyjne podała pani wicedyrektor Joanna Wrzesień.
W trakcie spotkania minutą ciszy uczciliśmy pamięć ofiar II wojny światowej.
I tak, nietypowo, rozpoczęliśmy kolejny, 76. rok szkolny w historii naszego Liceum. Wszystkim życzymy powodzenia i ZDROWIA! [fotoreportaż]