Nawigacja
Strona główna Szukaj Sukcesy Historia Patronka Dyrektorzy Kadra Samorząd Uczniowie Absolwenci - album Absolwenci - lista Księga gości Forum
Biblioteka e-learning Hades Comenius Erasmus+ Pobierz Linki Nowiny Galeria Kontakt Nowiny archiwalne Sukcesy archiwalne Archiwum www Notka licencyjna
English Deutsch Français Italiano Suomi Türk
2017-12-08: I Mikołajkowy Wieczór Gamingowy
Fani gier konsolowych spotkali się dziś w Hadesie na I Mikołajkowym Wieczorze Gamingowym. Najważniejszym punktem wieczoru był Turniej gry FIFA. Wystartowało 8 zespołów reprezentujących różne klasy naszej szkoły, były także składy mieszane (z różnych klas). Rozgrywki były bardzo emocjonujące, zarówno dla graczy jak i kibiców, a chóralne okrzyki "Jeeeeeest!!!" niosły się po całej szkole.


Oto składy zespołów:
Klasa 1BC: Albert Czernik 1c, Dawid Duda 1b
Klasa 3A: Olaf Kapa, Marcin Iwan
Klasa 2A: Michał Grudzień, Bartek Karbowniczek
Klasa 3D: Jakub Bijak, Darek Nowak
Klasa 3D': Bartek "LL" Gołębiowski, Szymon Lis
Klasa 3A': Dawid Różycki 3a, Antek Pełka (gościnnie)
Klasa 3D": Rafał Stępień, Kamil Jaros
Klasa 2C: Mateusz Bucki, Michał Chmielewski

Po serii spotkań eliminacyjnych rozegrane zostały decydujące mecze. O miejsce trzecie zagrały zespoły 1BC i 3A', zwycięstwo przypadło reprezentantom klas pierwszych.
W wielkim finale zmierzyli się Michał Grudzień, Bartek Karbowniczek (2A) oraz Rafał Stępień, Kamil Jaros (3D"). Emocje sięgnęły zenitu, gdyż mecz zakończył się remisem 2:2 i rozstrzygnięcie zapadło w rzutach karnych - zwycięstwo wywalczyli reprezentanci "gospodarzy wieczoru" - klasy 3D.
Wszyscy uczestnicy rozgrywek otrzymali po lizaku :-) Miejsca I do IV to czekolady dla każdego gracza (od największych - za miejsce pierwsze, do "gorzkich" - za czwarte miejsce) i pamiątkowe dyplomy. Zwycięzcy otrzymali dodatkowo puchar przechodni, mamy nadzieję, że w przyszłym roku uda się zorganizować podobną imprezę.
W trakcie wieczoru można było również zagrać w inne gry, które przynieśli ze sobą uczestnicy.
Pomysł spotkania przy konsolach podsunął nauczyciel informatyki Andrzej Kocerba, a ideę pięknie zrealizowali uczniowie klasy 3d. Trzeba było opracować projekt i wykonać plakat, przygotować regulamin i materiały do rejestracji uczestników i losowania kolejności spotkań. Chłopcy przygotowali salę "Hadesu" do rozgrywek na dwóch konsolach jednocześnie, z miejscem dla graczy i publiczności, a Kamila Zając, Julia Maj i Ola Molo zadbały o przekąski i coś słodkiego dla wzmocnienia wyczerpanych rozgrywkami. Dla całej klasy 3d - wielkie i w pełni zasłużone gratulacje i podziękowania.
Uczniowie bawili się pod opieką Andrzeja Kocerby i Łukasza Łuszczyńskiego.
Dziękujemy wszystkim za przybycie i udział w imprezie!
[fotoreportaż]

Admin dnia 08.12.2017 Drukuj
Imieniny obchodzą
Danuta, Julian, Szymon, Daniel
Pomagamy innym
Szkoła w mediach
HADES
50 LAT
Młodzieżowego
Klubu
HADES
Z naszej galerii...
©2003-2019 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie-Skłodowskiej w Kazimierzy Wielkiej | Serwis prowadzi Andrzej Kocerba

Wygenerowano w 0.101s
Content