Nawigacja
Strona główna Szukaj Sukcesy Historia Patronka Dyrektorzy Kadra Samorząd Uczniowie Absolwenci - album Absolwenci - lista Księga gości Forum
Biblioteka e-learning Hades Comenius Erasmus+ Pobierz Linki Nowiny Galeria Kontakt Nowiny archiwalne Sukcesy archiwalne Archiwum www Notka licencyjna
English Deutsch Français Italiano Suomi Türk
Tagi - polonez
WSZYSTKIE TAGI
2017-01-28: Studniówka 2017
Studniówka 2017 odbyła się po raz drugi poza liceum, w lokalu ”Euforia” w Kazimierzy Małej. Część oficjalną prowadzili Oktawia Wrzesień (3c) i Hubert Król (3b). Po powitaniu obecnych, zaprosili do poloneza. Tradycyjnie już, w pierwszej parze pojawili się pan dyrektor Włodzimierz Kruszyński i pani wicedyrektor Joanna Wrzesień. Układy taneczne zaprezentowały wszystkie klasy maturalne, otrzymując zasłużone, gromkie brawa.

2016-01-16: Studniówka 2016
Studniówka w roku 2016 na pewno przejdzie do historii w nadzwyczajny sposób. Po raz pierwszy bowiem w 70-letniej historii naszej szkoły bal odbył się poza liceum, w lokalu ”Euforia” w Kazimierzy Małej. Punktualnie o godzinie 19 licznie zebranych gości powitali prowadzący część oficjalną Karolina Zachariasz i Szymon Jurołajć. Po kilku zdaniach wprowadzenia wypowiedzieli tradycyjną formułę „Poloneza czas zacząć!”. I tu niespodzianka! W pierwszej parze pojawili się pan dyrektor Włodzimierz Kruszyński i pani wicedyrektor Joanna Wrzesień. Za swój występ otrzymali gorące brawa. Widać było, że widownia z aplauzem przyjęła ten gest, który zapewne stanie się nową tradycją studniówkową.

2015-01-31: Studniówka 2015
Piękny wystrój sali, odświętne stroje, misternie ułożone fryzury, delikatne makijaże i pełna elegancja – to pierwsze wrażenie balu studniówkowego w kazimierskim ogólniaku. 31.01.2015 – to dzień który zapisze się we wspomnieniach kolejnego pokolenia maturzystów, we wspomnieniach profesorów, rodziców i zaproszonych gości. Każdy uczestnik balu mógł poczuć się jak Alicja w krainie czarów dzięki niepowtarzalnej scenografii sali balowej. Przy dostojnych dźwiękach, w przepięknych choreografiach przygotowanych przez prof. Marylę Kabat i Magdalenę Bucką uczniowie zatańczyli poloneza. Część oficjalną z wielkim wdziękiem i gracją poprowadzili: Patrycja Niedźwiedź z kl. 3d i Piotr Jaworski z kl. 3a.
2011-01-29: Studniówka 2011
Studniówka odbyła się w pięknie przystrojonej sali gimnastycznej naszej szkoły. O godzinie 19 zgromadzili się nauczyciele, rodzice, organizatorzy, a przede wszystkim uczniowie klas 3 z osobami towarzyszącymi. Część oficjalną prowadzili Katarzyna Brodko (3b) i Michał Zaręba (3a). Po powitaniu zebranych posłuchaliśmy "Grande Valse Brillante" Ewy Demarczyk w wykonaniu Mileny Zadary i Rafała Gorczycy (3c). Następnie zabrał głos dyrektor Włodzimierz Kruszyński, który w swoim wystąpieniu życzył wszystkim dobrej, ale i odpowiedzialnej zabawy. Oficjalnie dokonał także rozpoczęcia balu studniówkowego.
Imieniny obchodzą
Ildefons, Rajmund, Jan, Fernandy
Pomagamy innym
Szkoła w mediach
HADES
50 LAT
Młodzieżowego
Klubu
HADES
Z naszej galerii...
©2003-2018 Liceum Ogólnokształcące im. Marii Curie-Skłodowskiej w Kazimierzy Wielkiej | Serwis prowadzi Andrzej Kocerba

Wygenerowano w 0.116s
Content